Allods Online Rpg MMO

Allods Online jest Massively Multiplayer Online cRPG, osadzona w uniwersum fantasy przestrzeni opery Sarnaut.

Jest to czwarte dzieło z serii Mages Rage który rozpoczął się w połowie lat 90., podbijać umysły milionów graczy na całym świecie i obejmuje ponad 12 lat w tworzeniu fabuły.

Można wprowadzić głęboko fabuła, zaskakujące relacje pomiędzy dwoma frakcjami w stanie wojny, ras i postaci, i wodno-kanalizacyjnych w głąb tajemnic kryjących się na pracy w tej wyjątkowej okolicy. Można też skupić się na rozwijaniu swojej postaci, maksymalizując jego możliwości, crafting, już bardzo rzadkie przedmioty i inspirujące je za pośrednictwem systemu run aby stać się najlepszym w obu pojedynkach i przestrzeni Astral bitwy statków bojowych.

Podczas gry, można odkryć i walcz na swojej drodze w lochach, zamki i świątynie, jak raid lub jako grupa.

Na wysokim poziomie, można zbudować własny statek kosmiczny i Astral startu do zbadania Astral z Twojej strony, w poszukiwaniu przygód, rajdy, lub jeśli chcesz, zostać piratem i wyżywienie innych statków ukraść ich łup. Będziesz także odkryć wiele wyjątkowych spotkań, takich jak Astral demony, statek w porównaniu statek bitwy, na pokład innych statków, a nawet po prostu irytujące im podczas podróży na Astral.

system gildii znacznie zwiększa możliwości i wzmacnia doznania płynące z gry w spółdzielni gry poprzez specjalne spotkania raid, niektóre nawet są kwestionowane.

Czy lubisz solo poszukiwań i odkrywania świata, z dużą ilością Player versus treści środowiska, albo walnąć innych graczy z Player versus player mechanizmów (i oczywiście w porównaniu do statku Astral statku w przestrzeni kosmicznej), Allods Online jest dużo zabawy dla wszystkich rodzaje graczy. Zawsze możesz stać z boku i tylko wszystkich bitew spotkać się z przyjaciółmi w grze i pogawędka o co chcesz.
To wszystko zależy od ciebie.

Allods Online nie ma abonamentu i możesz grać tak długo, jak chcesz. Wszystko czego potrzebujesz to konto gPotato.eu.

Pobierz gre [DOWNLOAD]:
http://file.gpotato.eu/allods/client/dl/Allods-Volume_3_Fury_of_War.zip
Rejestracja konta: http://en.gpotato.eu/User/Index.aspx?url=UserSignUp.aspx

strona www gry: en.allods.gpotato.eu

Incoming search terms:

  • yhs-ddc_bd
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply