Castle of Heroes – strategiczna gra przeglądarkowa RPG

Castle of Heroes to strategiczna gra przeglądarkowa RPG, stworzona przez Snail Game i wydane przez Gala Networks Europe na gPotato.eu. Gra osadzona jest w świecie fantasy, w którym setki użytkowników grają ze sobą. Gra umożliwia ludziom z całego świata założyć i rozwijać swoje własne królestwo i prowadzić do walki swoje wojska.

Castle of Heroes łączy w sobie najlepsze elementy strategii, gry o zarządzaniu i RPG. Można w nią grać w dowolnej przeglądarce z włączonymi opcjami flasha, jest dostępna całkowicie za darmo i nie wymaga pobierania klienta ani opłacania abonamentu. Niesamowita grafika oraz wciągająca fabuła sprawiają, że gra Castle of Heroes jest jedną z najczęściej wybieranych gier strategicznych online!

castle-of-heroes-gra-w-stylu-heroes

Jak się gra?

Jak łatwo jest grać w Castle of Heroes widać wyraźnie, kiedy zaczyna się grę. Graczom, z zasady, zajmuję mniej niż minutę by przejść do gry po pierwszym odwiedzeniu oficjalnej strony. Pokazuje to jak szybki i bezbolesny jest to proces. Fakt, że nie musisz płacić żadnej subskrypcji to również wielki plus.

Pierwszą rzeczą, jaką się dostrzega jest to jak dobrze wygląda Castle of Heroes. Grafika jest fantastyczna i tylko kilka innych gier przeglądarkowych, jeżeli w ogóle jakaś, wyglądają tak dobrze. Weterani gier od razu rozpoznają, że jest to menu Zamku. W nim to graczy zdobywają zasoby, przywołują Bohaterów, trenują jednostki i zajmują się sprawami swojego państwa.

By zarządzać swoim Zamkiem i całym Państwem potrzebujesz pięciu różnych zasobów: Drewna, Rudy, Siarki, Kryształu i Złota. Wszystkie są wymagane do budowy budynków i treningu jednostek. Otrzymujesz określoną ilość wszystkich zasobów, co godzinę, nawet, kiedy nie jesteś zalogowany do gry. Produkcję swoich zasobów zwiększysz poprzez zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie swojego zamku, więc im dłużej grasz tym stać Cię na lepsze budynki i jednostki.
Początkowo, po zakończeniu samouczka, będziesz miał tylko jednego Bohatera i kilka jednostek. Po samouczku możesz ruszyć w świat.

W Castle of Heroes możesz wybrać czy chcesz rozegrać bitwy manualnie czy automatycznie. Automatyczne bitwy to wielki plus w grach przeglądarkowych, ponieważ gracze nie muszą non-stop uważać na to, co dzieje się na ekranie gry. Grafika i animacje na polu bitwy również są niesamowite. Patrząc na nie jest naprawdę łatwo zapomnieć, że to gra przeglądarkowa.
Castle of Heroes jest na czele przeglądarkowych gier przyszłości. W czasach gdzie większość gier przeglądarkowych jest oparta głownie na tekście, ma minimalistyczną grafikę lub są po prostu grami w których nie ma za wiele do robienia, CoH to praktycznie pełnokrwiste MMO przystosowane do tego by wymagało tylko przeglądarki. Dzięki temu technologicznemu posunięciu i decyzji by gra była oparta na systemie ‘free-to-play’, czas jaki zajęłoby Ci przetestowanie gry jest zdecydowanie krótszy niż czas jaki poświęciłeś na przeczytanie tego artykułu.

Adres oficjalnej strony gry to: pl.heroes.gpotato.eu/
opis również pochodzi ze strony heroes.gpotato.eu [Zapraszamy do gry]

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply