EverQuest 2: Desert of Flames

EverQuest 2: Desert of Flames. Kontynuuj wyprawę w ekscytujących i ciągle zmieniających się realiach dodatku do bestsellerowej gry MMORPG – Desert of Flames, w którym znajdziesz ponad 30 nowych lokacji, nowe wyzwania i graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Ten unikatowy pakiet zawiera zarówno oryginalną grę EverQuest II, jak i Desert of Flames – w dodatku dostępny jest w niezwykle przystępnej cenie!

Podróżuj do miasta derwiszów – Maj’Dul i zyskaj sprzymierzeńców, aby rzucić wyzwanie jego władcom. W tych dynamicznych przygodach możesz zmienić losy królestwa. Walcz z postaciami NPC, które możesz zabić albo – po raz pierwszy w historii EverQuest II – tocz pojedynki z innymi graczami. Stworzenia, które udało Ci się usidlić, możesz też wystawić do walki na specjalnych arenach. Korzystaj z kont Gildii, aby dzielić się ciężko wypracowanymi zdobyczami i przeżyj sam niepowtarzalne legendy tajemniczych mieszkańców pustyni Ro.

Cechy:
- Zawiera oryginalną grę EverQuest® II i pakiet rozszerzający Desert of Flames.
- Przybierz formę egzotycznych stworzeń lub walcz jako swoja postać przeciwko innym stworzeniom i graczom. Zdobądź tytuł czempiona areny.
- Rozwijaj swą postać aż do poziomu 60 i przeżywaj unikatowe przygody, zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach o poziomie powyżej 45.
- Korzystaj z nowych opcji komunikacji głosowej, aby porozumiewać się ze swoją drużyną w trakcie walk z ponad 30 nowymi, budzącymi lęk potworami.
- Unikaj niebezpieczeństw, wspinając się na ściany i inne przeszkody – dzięki rewolucyjnemu systemowi poruszania się w pionie.
- Wymagane połączenie z Internetem. Wymagane dodatkowe opłaty subskrypcyjne.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply