Grepolis

Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji.
Twoim zadaniem w tej grze przeglądarkowej jest rozbudowa własnego, małego polis (grecki odpowiednik miasta) do ogromnej metropolii, stworzenie silnej armii i floty, a w końcu podbicie odległych wysp. W twojej drodze do honoru i chwały, powinieneś także zadbać o opiekę bogów greckiego Panteonu: Zeusa, Hery, Ateny lub Posejdona. Ich łaska zadecyduje o twoim zwycięstwie lub porażce

Buduj wspaniałe miasta, zawieraj potężne sojusze, wykorzystuj moc bogów, podbij świat! Grepolis, a więc coś dla fanów mitologii.Grepolis jest darmową ekonomiczno – strategiczną grą browserową, nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania. Dzięki grze online Grepolis przenosisz się w czasy Zeusa i innych mitologicznych bogów. Polega ona na stworzeniu jak najlepszego miasta i walkę z innymi przeciwnikami. Buduj wspaniałe miasta, zawieraj potężne sojusze, wykorzystuj moc bogów, podbij świat!

Adresy strony gry: grepolis.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply