Guild Wars Factions

Guild Wars: Factions. Przygotuj się na kolejny krok w ewolucji gier online. Firma NCsoft, wydawca wielokrotnie nagradzanych hitów gatunku MMO – Lineage i Guild Wars – przedstawia zupełnie nowy wymiar rozrywki, Guild Wars: Factions. Wyrusz w emocjonującą podróż na południe od Ascalonu i odkryj imperium rozdarte brutalną, niekończącą się rywalizacją dwóch narodów. Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu i poprowadź swą gildię do walki przeciw starożytnemu złu, które ponownie zagraża światu.

Guild Wars to gra przełomowa w swoim gatunku, na dodatek bez opłat abonamentowych! To tytuł, który już zgromadził ponad milion graczy na całym świecie! Guild Wars: Factions to nowa gra tej marki, w której poznasz nowy kontynent, nowe klasy postaci i zupełnie nowe wyzwania. To ostateczne doświadczenie sieciowej rywalizacji w gatunku RPG online i pozycja obowiązkowa dla wszystkich szukających świeżego powiewu w grach MMO.

Cechy:
- Brak wymogu opłat abonamentowych.
- Nowy kontynent, Cantha (ponad 50 nowych map, w tym 15 związanych z misjami).
- 2 nowe klasy: Zabójca (Assassin) i Rytualista (Ritualist).
- 300 nowych umiejętności (w tym 90 elitarnych).
- Ponad 100 nowych potworów i 5 dodatkowych zwierząt tresowanych.
- Nowy wygląd postaci i klasowych pancerzy, nowe runy i modele broni.
- Zrewolucjonizowane tryby zabawy PvE (gracz przeciwko wirtualnemu światu gry), PvP (gracz kontra gracz) i GvG (gildia przeciw gildii).
- Opcja zawierania przymierzy między gildiami.
- Możliwość przejmowania i władania przez gildie poszczególnymi terytoriami świata (nowe tryby walki PvP i mapy do rywalizacji w trybie PvE); gracze będą mogli kontrolować miejsca o rzadkich zasobach.
- Bohaterskie czyny – nowy rodzaj map, na których gracze będą mogli rywalizować między sobą w różnych dyscyplinach (np. walka na czas, liczba kontrolowanych terytoriów itp.) na punkty.
- Skarbiec gildii – miejsce, w którym członkowie gildii będą mogli przechowywać złoto i przedmioty. Pojawi się także sala ćwiczeń i pasaż bohaterów niezależnych, których gildie będą mogły wynajmować do swoich potrzeb (np. płatnerz)
- Nowe siedziby gildii.

wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta graficzna zgodna z DierctX 32 MB, dostęp do sieci Internet, Windows XP/2000/ME/98

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply