Guild Wars Nightfall

Guild Wars: Nightfall. Guild Wars to jedna z najbardziej popularnych gier RPG online na świecie. Do tej pory uaktywniło ją ponad 2 miliony graczy z Europy i Ameryki Północnej. Jednocześnie to jedyna taka gra, która łącząc masową rozrywkę z najnowocześniejszą grafiką, nie wymaga opłat abonamentowych! Guild Wars Nightfall to nowy rozdział kampanii znanej z poprzednich części serii. Jednocześnie jest całkowicie niezależny i nie wymaga dostępu do wcześniejszych gier.

Nightfall wprowadza do rozgrywki szereg nowości, m.in. nowe lokacje, umiejętności i dwie nowe klasy postaci: dervisha, świętego wojownika mogącego atakować kilku przeciwników naraz oraz paragona, stróża Elonian potrafiącego wspierać towarzyszy inwokacjami. Posiadacze poprzednich części gry będą mogli też przemieszczać się między różnymi krainami świata gry. Gracz dostanie też więcej kontroli nad drużyną bohaterów niezależnych – będzie można kontrolować ich w czasie walki, wybierać umiejętności i ekwipunek! W zależności od wybranych misji i decyzji zmienia się postęp fabuły, bohaterowie i cały świat!

Cechy:
- Nowa część serii Guild Wars, nie wymagająca poprzednich części do uruchomienia, ani żadnych opłat abonamentowych!
- Dwie nowe klasy postaci: dervish i paragon
- Większy nacisk na tryb Player vs Environment, dzięki rozszerzeniu możliwości kontroli nad bohaterami niezależnymi w drużynie. Zmieniaj ich wyposażenie, umiejętności i kieruj nimi w walce. GW Nightfall to epicka kampania RPG!
- Nowy tryb gry Hero vs Hero Battle, w którym pojedynczy gracze będą mogli zmierzyć się z czempionami bohaterów niezależnych
- Nowy system grupowania przedmiotów w torbach i plecakach, aby uzyskać maksymalnie dużo miejsca!
- 4 nowe siedziby gildii
- 300 nowych umiejętności
- 250 nowych zadań oraz 20 misji związanych z fabułą, dzięki którym zmienisz historię świata, w 55 lokacjach na nowym kontynencie!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply