Howrse gra o koniach dla dziewczyn po polsku

Hoduj konie lub kucyki w Howrse i poznaj obowiązki zarządzania ośrodkiem jeździeckim!
Howrse to darmowa gra strategiczno-symulacyjna dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Producentem gry jest francuskie studio deweloperskie Owlient.

W Horwse wcielamy się w postać hodowcy koni, który ma ambicję stworzyć najbardziej znaną i prestiżową hodowlę tych wspaniałych zwierząt. Przygodę rozpoczynamy z niewielkim zapasem gotówki oraz małym źrebakiem w zagrodzie. Naszym priorytetem jest oczywiście zadbać o odpowiedni rozwój podopiecznego, aby w przyszłości stał się chlubą naszej stajni. Kody do gry Howrse pl jak narazie nie stwierdzono.

Aby nasz koń prawidłowo się rozwijał trzeba go regularnie karmić, trenować oraz zapewnić odpowiednie warunki bytowania. Kiedy źrebię wyrośnie na dorodnego rumaka, wówczas możemy sprawdzić jego umiejętności w rozmaitych konkursach. Jako właściciel hodowli musimy także zadbać o całe zaplecze techniczne jak personel i budynki. Grę ze względu na charakter polecamy głownie dziewczyną oraz młodym dziewczynką. Howrse jest grą o koniach a interfejs jest w języku polskim.

Adres strony gry www: howrse.pl lub howrse.com

Incoming search terms:

  • Gry O Koniach Howrse
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply