Maestia free mmorpg Best of 2013

Historia wszechświata zaczyna się od momentu powstania jednego bytu. To samo jest nazwane „Ia” i zaczął tworzyć Ia do istnienia w pustej otchłani. Silken wąsy, które były także jej włosy, płynęły po niebie, tworząc to, co jest znane jako Milkyway.

Ia zstąpił z nieba na ziemię po raz pierwszy. Jak jej stopy na Ziemi bieżnikowanych po raz pierwszy poczuła, Ziemia wołać do niej w bardzo silny ból, ból, który ogarnia Ia, ale nic z uczuciem smutku i nieszczęścia. Pochłonięty przez takich uczuć, Ia ronić łzy, które wypełnione ziemi i stał się morza.

Po łagodzeniu jej smutek, Ia zamknęła oczy i niech się długie westchnienie, że zamienił się w wiatr. Wiatry tworzą chmury z wodą, a potem zaczął padać deszcz na ziemię. Kiedy Ia powoli otworzyła oczy, zobaczyła, że świat się zmienia i ewoluuje.

maestia.com

IA oczy były tak jasne jak w słoneczne popołudnie jeszcze czarny jak najciemniejszych nocy. Od jasności w oczach wyszedł czujące istoty, a ciemność stworzony tajemnicze stwory się tylko w nocy. Z woli IA, świat został stworzony. Ten świat został nazwany „Misilen” przez jego twórcę. Wiele istot wyszedł z tego świata, ale także minął. Końcowy tworzenie IA byli ludzie, którzy zostali stworzeni i zaprojektowane, aby pilnować i dbać o istot na Misilen. Ludzie nie były idealne, ale wydawało się, że posiadają nieograniczony potencjał.

Na podstawie jej podobieństwo, Ia stworzony 5 samic i wysłał je do świata stworzonego przez jej filar światła. Te 5 kobiet zajęła w drugim życiu, ogłoszone przez woli IA. Jednak te 5 były niedoskonałe w tym, że nie byli w stanie stworzyć nowe życie, w obliczu pewnej zagłady.

Wiedząc o ich losie, Ia nic nie czułem, ale smutek, a potem postanowił stworzyć 8 samców i wysłał je do Misilen chronić 5 kobiet.
Łącznie, 13 ludzie zadbali o siebie i inne życie na tym świecie, a później stał się znany jako 13 Apostołów.

Maestia wymagania
Wymagania sprzętowe gry:

Procesor: Pentium IV 2Ghz
Grafika: GeForce 6500 lub lepszy
Pamięć: 1GB
System: Win 2000/XP/Vista/7

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply