My Free Zoo

Gra na przeglądarkę My Free Zoo gwarantuje całe mnóstwo przyjemności! W tej symulacji Zoo online wcielasz się w rolę dyrektora Zoo i tworzysz od podstaw swoje własne My Free Zoo. Podejmujesz przy tym wiele bardzo ważnych decyzji – w jakim miejscu będą stały wybiegi dla zwierząt, jakie gatunki zwierząt w nich umieścisz, jak zagospodarujesz w swoim Zoo obszary zieleni, ile koszy na śmieci, automatów z napojami i toalet powinieneś rozmieścić no i przede wszystkim w jakim strategicznym miejscu Twojego My Free Zoo powinieneś to zrobić! Tego rodzaju wyzwaniom stawiasz na co dzień czoła w naszej kolorowej symulacji ogrodu zoologicznego.

W Twoim Zoo oczekują na Ciebie ponadto różnorodne zadania i egzotyczne gatunki zwierząt, których na żywo na pewno jeszcze na oczy nie widziałeś! Naturalnie, aby nie doznać szoku rozpoczynasz grę od hodowli klasycznych zwierząt w My Free Zoo. Owce, zające i świnie należą do pierwszych mieszkańców Twojego ogrodu zoologicznego, niemniej jednak stosunkowo szybko robi się w Twoim Zoo również egzotycznie i kolorowo. Krokodyle, czerwone miśki panda, bawoły oraz przesłodkie surokatki czynią z Twojego Zoo prawdziwy magnes dla odwiedzających. Sposób zarządzania Zoo ma naturalnie wielki wpływ na liczbę odwiedzających je gości. Im lepiej troszczysz się o swoje zwierzaki, karmisz je, poisz i bawisz się z nimi, tym lepiej czują się one w Twoim Zoo. Zadowolone zwierzątka przyciągają z kolei o wiele większą liczbę gości.

Dzięki opcji statystyk gości możesz systematycznie zapoznać się z aktualnym poziomem zadowolenia osób odwiedzających Twoje My Free Zoo. W przypadku gdy goście nie są zadowoleni z tego co widzą, zalecane jest zatroszczenie się o zwierzątka, czystość wybiegów i dróg, a także o rozbudowę Zoo i jego infrastruktury i zapewnienie gościom nowych atrakcji. Swój ogród zoologiczny możesz upiększyć również za pomocą różnorodnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew. Ponadto masz możliwość optymalizacji systemu dróg, a wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów otworzą się przed Tobą kolejne fascynujące możliwości w grze My Free Zoo.

Obrazek z gry my free zoo {http://www.myfreezoo.pl/}

Co powiesz na słodkie potomstwo Twoich podopiecznych? I z tym nie ma problemu! Centrum hodowli oferuje Ci możliwość pomnożenia stanu Twoich zwierzaków i pozyskanie słodkich maleństw. Każdy z gatunków zwierząt podoba się naturalnie w innym stopniu różnym grupom odwiedzających. Seniorzy przepadają w szczególności za owieczkami. Również dzieci, kobiety i mężczyźni mają swoich specyficznych faworytów. Im bardziej różnorodne gatunki umieścisz więc w Twoim My Free Zoo, tym więcej grup odwiedzających będziesz w stanie przyciągnąć i maksymalnie zadowolić.

My Free Zoo oferuje bardzo wiele różnych możliwości rozwoju Zoo. W ten sposób możesz na przykład zadecydować, czy chcesz rozbudować swoje Zoo optymalnie ze strategicznego punktu widzenia, czyli skoncentrować się na zarobkach i zdobywaniu punktów doświadczenia, czy też będziesz kładł nacisk na walor estetyczny i artystyczny. Zdobywanie punktów doświadczenia umożliwia uzyskiwanie kolejnych poziomów, w związku z czym przy wyborze opcji strategicznego rozwoju będziesz również szybciej wspinał się po drabinie kariery jako dyrektor własnego Zoo.

Przy kreatywnym wariancie rozwoju koncentrujesz się przed wszystkim na pięknie i czerpiesz przyjemność z codziennego pasienia oka na Twoim jedynym w swoim rodzaju Zoo:) Kolejną super opcją My Free Zoo jest system kart umożliwiający zdobywanie zwierząt oraz różnego rodzaju przedmiotów wyposażenia poprzez gromadzenie części kart otrzymywanych przy codziennym logowaniu do gry lub wymianie z innymi graczami. Jednym słowem – gra My Free Zoo oferuje całe mnóstwo przyjemności i niekończące się atrakcje!

Graj za darmo na http://www.myfreezoo.pl/

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply