Uncharted Waters Online

Uncharted Waters Online jest grą MMO, w której gracze trafiają w świat osadzony w czasach pomiędzy XV a XVII wiekiem. Naszym zadaniem jest oczywiście rozwijanie swojej postaci, ale także kupowanie i modernizowanie statków, handlowanie przeróżnymi dobrami oraz podbijanie wielu neutralnych miast.

Plusem Uncharted Waters Online jest realizm rozgrywki: mechanizmy ekonomiczne zbliżone są bowiem do tych obowiązujących w realnym świecie. Obecne są również takie szczegóły jak podatki czy wiele wydarzeń losowych.

Fabuła Uncharted Waters Online przenosi nas w XVI wiek, w Erę Odkryć, gdy ludzie w poszukiwaniu nowych, nie odkrytych i tajemniczych miejsc, zwrócili swą uwagę ku morzom i oceanom. Gracz ma okazję wcielenia się w reprezentanta jednej z żeglarskich nacji ówczesnej Europy – Portugalii, Hiszpanii oraz Anglii (twórcy obiecują dodawanie nowych). Na początku rozgrywki wybieramy jedną z trzech klas postaci. Podróżnik czy też poszukiwacz przygód, skupia swoją aktywność na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek, zadaniem kupca jest uzyskiwanie jak największych zysków ze sprzedaży różnych towarów, natomiast żołnierze zapewniają swego rodzaju ochronę zarówno podróżnikom jak i kupcom, przed piratami. Nic nie stoi również na przeszkodzie aby samemu zostać piratem by wraz z innymi graczami-korsarzami łupić konwoje i miasta. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów doświadczenia uzyskujemy dostęp do ponad 50 nowych profesji.

uncharted-waters-online1

W pierwszej fazie rozgrywki, nasze poczynania koncentrują się na ojczystym kraju, gdzie planujemy trasy przyszłych wędrówek oraz zaopatrujemy się w towary, które sprzedajemy w odwiedzanych portach. Gdy nauczymy się podstaw nawigacji możemy następnie doskonalić swoje żeglarskie umiejętności na coraz większych i szybszych statkach. Następnie czekają nas zadania od gildii handlowych, a nawet od samego władcy. Dzięki ich wykonaniu, powiększa się strefa wpływów naszej ojczyzny, a w pobliskich państwach coraz więcej portów staje przez nami otworem. Lokacje wzorowane są na prawdziwym świecie, tak więc przy odrobinie szczęścia możemy ujrzeć Krzywą Wieżę w Pizie, Partenon czy Piramidy Egipskie. Po otrzymaniu rozkazów od króla zostajemy pionierem na niezbadanych rejonach globu. Znajdujemy rzadkie towary na handel, ukryte ruiny czy zakopane skarby. Oprócz wspomnianych już piratów, nasze okręty mogą napotkać na morzach różnego rodzaju niebezpieczeństwa m.in. sztormy, lub też okręty wrogo nastawionego do nas państwa. Dochodzi wtedy do walki, której rezultat wpływa zarówno na naszą reputację jak i na pozycję ojczystej nacji na mapie świata.

Wymagania gry Uncharted:

Minimalne wymagania systemowe
OS Windows XP SP2 or above
CPU CPU Pentium3-800MHz or above
GRAPHIC DirectX 9.0c or above (VRAM : 32MB or above)
RAM 256MB or above
HDD More than 8.7GB disk space
SOUND 16 bit stereo 44KHz WAVE compatible sound card
DISPLAY 800×600 or above, High Color display
NETWORK 1M bps or above

Gra do pobrania tu: http://global.netmarble.com/uwo/media/gameClient.asp [Kilka szybkich serwerów do wyboru!]

Opis pochodzi ze strony: gry.gry-online.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply