Upologus

O grze przeglądarkowej Upologus

Upologus jest darmową gra na przeglądarkę usytuowaną w świecie fantasy. Odkryj pełen fantazji i stworzony z miłością do szczegółu świat, w którym czeka na Ciebie całe mnóstwo wyzwań. Czaruj, ile wlezie, lecz pamiętaj o tym, że sprawność i dokładność są kluczem do sukcesu! Opiekuj się słodkim koboldem, towarzysz mu w podróży przez czarodziejskie lasy i pomóż mu wykonać z wyczuciem zabawne zadania. Gra Upologus jest podobnie jak inne Gry online Upjers od początku do końca darmowa!

W grze na przeglądarkę Upologus możesz własnoręcznie kreować wygląd swojego czarodzieja. Wyposaż go w nowe stroje i przedmioty, urządź jego domostwo wedle własnego upodobania kupując meble i przedmioty wyposażenia odpowiadające Twojemu smakowi i przynoszące dodatkowe bonusy!
Wykorzystaj potęgę magii!

Czaruj, ile wlezie! W grze Upologus możesz nauczyć się nowych czarodziejskich zaklęć, by wykonywać coraz trudniejsze questy i pokonywać coraz silniejszych przeciwników! Pamiętaj, że wszytko zależy przede wszystkim od Twojej sprawności! Im dokładniej rysujesz runy, tym silniejsza Twoja magia.
Koboldy to też tylko ludzie


Staw czoła wyzwaniu

Wykonuj zlecenia, które widzisz na tablicy ogłoszeń lub zagadnij jednego z wielu mieszkańców naszej gry online. Większość bajecznych istot potrzebuje Twojej pomocy – w związku z czym czeka na Ciebie całe mnóstwo zajęć!
Wyprawa odkrywcza

Fantastyczne, wypieszczone grafiki czynią z darmowej gry online fantasy prawdziwą pociechę dla oka: magiczne baśniowe stworzenia, odjechane kolorowe lasy i animowane czynności nadają grze Upologus jedynego w swoim rodzaju czaru. Odkryj nowe miejsca i opanuj nowe czarodziejskie umiejętności! Nie zapomnij również zatroszczyć się o zaspokojenie potrzeb Twojego małego przyjaciela!
Zmierz się z innymi graczami

Zmierz się w świecie Upologus z innymi graczami i pokaż, że jesteś najlepszym czarodziejem świata! Wyzwij za darmo na pojedynki innych graczy i zmierz się z nimi w pojedynku czarodziejów! Zawsze pamiętaj o naczelnej zasadzie: kto szybciej i dokładniej rysuje i stosuje swoje runy, ma większe szanse na zwycięstwo!
Wspólnie sprawia to o wiele większą przyjemność!

w gre można grac za free na stronie : http://www.upologus.pl/

Upologus jest grą na przeglądarkę nie wymagającą dodatkowej instalacji, w którą możesz grać bezpośrednio w swojej przeglądarce (Firefox, Internet Explorer).

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply