World of Warcraft Cataclysm

World of Warcraft: Cataclysm

World of Warcraft: Cataclysm to trzecie oficjalne rozszerzenie do gry MMOcRPG firmy Blizzard. Wśród najważniejszych nowości znajdują się: awans na 85. poziom doświadczenia, zmiany w strefach Azeroth oraz strefy startowe Gilneas i The Lost Isles.

W grze pojawiły się nowe rasy – gobliny, którzy ulokowali się na Lost Island (rozpoczynają swoją przygodę w Isle of Kezan) po dołączeniu do Hordy i maja zamiar zemścić się na Przymierzu oraz worgeni, przywołani przez Arugala opowiadający się po stronie Przymierza i wyruszający z Gilneas.

Jak wskazuje nazwa tego dodatku, wprowadzi on sporo zmian w wirtualnym świecie – do dyspozycji graczy oddane zostaną m.in. zupełnie nowe lokacje, pojawią się nowe zadania, a na naszej drodze staną nowe rodzaje potworów. Za kataklizm odpowiedzialny będzie smok Deathwing, który sprawi, że do Azeroth zawitają: tsunami, erupcje wulkanów, a także wielkie sztormy.

wow_kataklizm

Oprócz tego w World of Warcraft: Cataclysm otrzymamy zmiany w systemie rozwoju postaci (m.in. nowe talenty). Awans gildii na kolejny level będzie nagradzany rozmaitymi udogodnieniami (na przykład tańszą naprawą sprzętu oraz możliwością wskrzeszania poległych kompanów). W rozszerzeniu oprócz aren pojawią się także nowe miejsca, w których gracze będą mogli rywalizować między sobą.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply